معرفی شرکت گروه هما معادن آسیا

گروه هما معادن آسیا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ در زمینه استخراج، تولید، خرید و فروش و صادرات سنگهای ساختمانی، سنگهای معدنی، خرید و واردات تجهیزات و ماشین آلات معدنی آغاز کرد. از آن سال تاکنون تمرکز عمده‌ی فعالیت خود را بر اکتشاف و استخراج در محدوده های معدنی سنگ، شامل تراورتن، مرمر، مرمریت، لایمستون و گرانیت و فروش و صادرت آنها معطوف نموده است.

ورود شرکت هما معادن در بخش معدن سنگ شامل سه حوزه میباشد: ۱- قراردادهای مونوپول معادن ۲- برنامه ریزی تولید ۳- بازاریابی سنگهای موجود و معرفی سنگهای جدید

تجربه‌ی موفق مدیریت بلند مدت و فضای کاری خلاقانه به همراه دانش و مهارتهای کارشناسان خبره‌ی این مجموعه در کنار یکدیگر  دستاوردهای پایدار در حوزه‌ی معدن و بازرگانی را برای ما به ارمغان آورده است.

این گروه از اسفند سال ۱۳۹۶ یکی از محدوده‌های معدنی جدید خود را در منطقه‌‌ی آباده استان فارس پس از اخذ مجوزهای لازم باز نمود که سنگ آن مرمریت و برند آن مرمریت گلایل آباده میباشد. این شرکت علاوه بر خرید از معادن مختلف، مرمریت گلایل آباده را نیز در قالب محموله‌های کانتینری به بنادر مختلف چین صادر کرده است و با توجه به بازخورد بازار چین نسبت به توسعه استخراج و تولید این معدن اقدام نموده است.

همچنین این شرکت قدرت تامین سنگهای درخواستی مشتریان از جمله مرمر سبز، مرمر صورتی، مرمر پرتقالی، مرمر عسلی، مرمر سفید، تراورتن سفید، تراورتن گردویی، تراورتن قرمز، تراورتن بژ، ترا اونیکس، سنگ دولومیت و لایم استون، سنگ چینی و به ویژه سنگ مرمریت شامل سنگ لاشتر اصفهان، سنگ سیلور نیریز و مرمریت کرم، را دارد.

بازاریابی سنگهای موجود و معرفی سنگهای جدید
قراردادهای مونوپول معادن
برنامه ریزی تولید
نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید!